Hakkımda Birkaç Not

İstanbul doğumluyum. Sinema-TV mezunu, akademisyen olmak için yola çıkmış ama kendini özel sektörde bulmuş bir kitap ve dergi editörüyüm, kurumsal iletişimciyim, telif hakları uzmanıyım, kitap avcısıyım, spor bağımlısıyım, kahve düşkünüyüm, kedi severim, kocamın bi tanesiyim ama en önemlisi Nisan 2012 doğumlu Bade Bahar’ımın annesiyim. Mart 2014’te tekrar anne olmaya hazırlanıyorum. Hep başkalarının kaleme aldıklarını düzeltmekten yazı yazmaya çok vakit ayıramadığımı fark ettim. Bir sürü blog tutma girişimim oldu, açtım, kapattım, istediğim vakti bir türlü ayıramadım. Annelikten çalışma hayatına, kahveden spora, sağlıklı beslenmeden seyahate, sinemadan kitaba kadar birçok konuda yazmayı seviyorum.

Instagram: www.instagram/editor_mommy

Advertisements

2 thoughts on “Hakkımda Birkaç Not

  1. Tum yazilarini print ettim hepsini gelecek aylar icin sakliyorum:) Spora olan tutkun, verdigin pilates video ornekleri, deneyimlerin hesi ama hepsi inan cok yardimci oldu. Birazcik korkumu yendim diyebilirim.
    Bebegin saglicakla gelmistir dunyaya umarim. Keyfini cikar. Badeyide cok opuyoruz.

    • Yorumun beni çok mutlu etti Selin:) Faydam olursa ne mutlu bana. Kızım Deniz İpek sağlıkla dünyaya geldi, ikimiz de iyiyiz. İlk fırsatta yazacağım. Sevgiler:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s